Напівмаска 3M серії 7500

Артикул: 7501

Немає в наявності

Для отримання додаткової знижки зверніться до менеджера

Мінімальна сума замовлення - 1000 грн.

Опис

Забезпечує захист від газів, парів і впливу різного виду аерозолів. Конструкція клапана видиху зменшує накопичення тепла і вологи під маскою, а завдяки м’якому, еластичному особовому ущільнення з еластомеру комфортність напівмаски виявляється поза конкуренцією. Дана напівмаска виконана з силікону, матеріалу, що забезпечує високу довговічність у порівнянні з аналогами, виготовленими з еластомеру. Напівмаски цієї серії оснащені клапанами вдиху і видиху, які сприяють видаленню вологи з подмасочного простору, створюють в ньому температуру комфорту (нижче + 30 ° С) і сприяють більшій зносостійкості фільтруючих елементів.

Нова конструкція регульованих головних ременів і затискачів забезпечує більшу надійність кріплення.

Клапан видиху забезпечує легкий подих, знижує накопичення тепла і вологи. Крім того, усунена вібрація клапана, що полегшує спілкування.

Оловние ремені дають можливість поєднувати з іншими засобами індивідуального захисту, в тому числі зі зварювальними і лицьовими щитками і захисними окулярами 3М.

При необхідності промиваються водою з використанням миючих засобів.

Характеристики

Артикул 7501

Доставка

1. Самовивіз

Ви можете забрати замовлення (товар) на нашому складі за адресою: м.Черкаси, вул. Cурікова, 8 (див. карту)
Графік роботи: Пн- Пт з 8:30 до 17:00

2. Служби доставки

Після оплати замовлення з Вами зв’яжеться менеджер для уточнення деталей.
Ви зможете обрати варіанти відправки вантажу такими перевізниками: “Нова Пошта”, “Делівері”

3. Доставка власною кур’єрської службою

Якщо Ваше замовлення має дуже великий об’єм або ж вагу, ми можемо здійснити його доставку власним автопарком по всій Україні

Відгуки

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Напівмаска 3M серії 7500”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *