oxran.com

м. Черкаси, вул. Одеська, 50, 9 поверх, офіс 901

shop@oxran.com

Переваги:
  • Защита от микроорганизмов
    Защита от микроорганизмов
  • Защита от общих загрязнений
    Защита от общих загрязнений

Шапочка шарлотка

від 1 одиниць 58.00 грн
10 або більше одиниць: 48.00 грн
  • Модель: N107
  • Наявність: На складі

Доступні ВАРІАНТИ

Теги: шарлотка

В упаковці 100 штук

Медична шапочка шарлотка - санітарно-гігієнічний засіб, широко застосовується в медичній та косметологічної сфері. У медицині використовується, перш за все, при маніпуляціях, які передбачають порушення цілісності шкірного покриву. Шарлотки в силу своїх санітарно-гігієнічних якостей широко застосовуються на підприємствах харчової промисловості в виробничих цехах.

Шапочки-берети типу «Шарлотта» мають також хорошими пилозахисними, антистатичними властивостями і добре пропускають повітря. Шапочка шарлотка медична (гармошка) виготовляється з спанбонду (спеціальний нетканий матеріал). Він проводиться за допомогою фільерірованія розплаву поліпропілену, внаслідок чого і володіє низькою ціною собівартості. Спанбонд є унікальним матеріалом: він поєднує в собі одночасно легкість і міцність. А найголовніше - це екологічно чистий матеріал, і стійкий до впливу лугів, кислот і мікроорганізмів. Надійно облягаючи голову, цей матеріал також здатний захищати волосся. Крім того, завдяки спанбонду шапочка шарлотка володіє зносо- і термостійкими якостями. В упаковці 100 штук.

Наша компанія здійснює виробництво та оптові поставки різних видів медичної одноразового одягу від виробника. Ми пропонуємо доступні ціни та доставку в усі регіони України.

Купити одноразові шапочки медичні оптом можна в нашому інтернет магазині OXRAN.com

З доставкою по Дніпропетровській, Запорізькій, Київській, Харківській, Одеській, Вінницькій, Донецькій, Миколаївській, Волинській, Житомирській, Закарпатській, Кіровоградській, Івано-Франківській, Луганській, Львівській, Полтавській, Рівненській, Чернігівській, Сумській, Тернопільській, Херсонській, Черкаській, Хмельницькій , Чернівецькій областях України

Основные
Тип Шапка
Состав
Материал полипропилен

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре