oxran.com

м. Черкаси, вул. Одеська, 50, 9 поверх, офіс 901.

shop@oxran.com

Переваги:
  • Защита от микроорганизмов
    Защита от микроорганизмов
  • Защита от химвеществ
    Защита от химвеществ

Респіратор РУ-60М

від 1 одиниць 0.00 грн
  • Модель: Респиратор РУ-60М
  • Наявність:

Доступні ВАРІАНТИ

Ціну треба уточнювати!

Респіратор РУ-60М складається з гумової напівмаски, двох змінних фільтруючих патронів, що містять спеціалізований поглинач, пластмасових манжет з клапаном вдиху, клапанами видиху з запобіжним екраном, оголовья. Змінні фільтруючі патрони поставляються в комплекті респіратора, але можуть поставлятися і окремо.

Призначений для захисту органів дихання людини одночасно від паро- і газоподібних шкідливих речовин і аерозолів Високо- і Середньодисперсні), за винятком речовин високотоксичних і нестійких в повітрі, а також речовин, що проникають через шкіру. Забезпечує захист органів дихання людини в різних галузях промисловості, в сільському господарстві при роботі з отрутохімікатами і добривами, а також в побутових умовах.

Комплектується протигазовими фільтруючими патронами 4-х марок. Марка респіратора відповідає марці фільтруючого патрона. Фільтруючі патрони спеціалізовані за призначенням в залежності від фізико-хімічних і токсичних властивостей шкідливих домішок і розрізняються за складом поглиначів і маркування.

Респіратори виготовляють з напівмаскою трьох розмірів: 1, 2, 3. Розмір вказано на зовнішній поверхні напівмаски.

  Респіратор може застосовуватися лише при об'ємній частці кисню в повітрі не менше 18% і концентрації паро- і газоподібних шкідливих речовин, що перевищує ГДК не більше ніж в 10-15 разів.

Область использования
Защита от: Химвеществ

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре