oxran.com

м. Черкаси, вул. Одеська, 50, 9 поверх, офіс 901.

shop@oxran.com

Переваги:
 • Защита от открытого огня
  Защита от открытого огня
 • Защита от механических рисков
  Защита от механических рисков 
 • Защита от микроорганизмов
  Защита от микроорганизмов 

Фартух брезентовый

від 1 одиниць 70.00 грн
3 або більше одиниць: 63.00 грн
 • Модель: Фартук брезентовый
 • Наявність: На складі

Фартух брезентовий - це спеціальне винахід для працівників різних галузей, таких як автомобілебудування, машинобудування, нафтова галузь.

На сьогоднішній день є дуже багато сфер, в яких може бути використаний фартух брезентовий для захисту від загальних забруднень, а крім цього він володіє відмінними вогнетривкими властивостями, тому може використовуватися в цехах гарячого плавлення, сталеливарному виробництві. Найчастіше фартух брезентовий використовується для захисту зварників від бризок, розплавленого металу, і іскор від відкритого джерела вогню, наприклад, доменної плити.

Фартух брезентовий відноситься до спеціального одягу, яка виготовляється з щільного брезенту, а також зверху тканина просочується спеціальним розчином для того, щоб внести додаткову стійкість до вогню, і бризок. Фартух брезентовий просочений захистом, яка робить працівника несприйнятливим до високих температур, зварювальник може здійснювати будь-якого типу зварювання, коли потрібен захист передньої частини тіла. Якщо такий фартух брезентовий обробити водонепроникним просоченням, то працівникові і вода, і технічні забруднення будуть не страшні.

Основные
Цвет хаки
Состав
Материал брезент

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре