oxran.com

м. Черкаси, вул. Одеська, 50, 9 поверх, офіс 901.

shop@oxran.com

Переваги:
 • Защита от микроорганизмов
  Защита от микроорганизмов
 • Защита от влаги
  Защита от влаги
 • Защита от общих загрязнений
  Защита от общих загрязнений

Маска захисна медична

від 1 одиниць 35.00 грн
40 або більше одиниць: 29.00 грн
 • Модель: N203
 • Наявність: На складі
Упаковка: 50 шт.
Ящик: 40 упаковок або 2000 штук

Кожен знає, що медична одноразова маска - одне з найбільш ефективних, поширених і доступних засобів в боротьбі з проникненням мікробів в наші легені. Наша компанія готові вам представити кращий варіант оптового продажу тришарових медичних масок "Trident". Вони ідеально підійдуть для всіх процедур в стоматології та інших медичних установах, а також не медичних, в яких необхідна максимальна безпека. Так, у багатьох заводських статутах, де робота пов'язана з виробництвом продуктів харчування, ліків і медикаментів, прописано обов'язкове носіння маски, адже тут необхідна максимальна антибактеріальна середу.
Особливості медичної маски "Trident" N203:
 Виготовлені з особливого нетканого і дихаючого матеріалу, який покриває їх як всередині, так і зовні. Матеріал підходить всім людям з ніжною і алегоричній шкірою, так як маска - тришарова. Перший шар - спанбонд, другий - мельтблаун, третій все той же спанбонд.

Одягти засіб захисту можна за допомогою вушних гумових петельок, які необхідно завести за вуха. Так, вона буде щільно триматися і не злетить з особи. Петельки забезпечують щільне прилягання, але при цьому голова не відчуває ніякого тиску. Гнучкий носової фіксатор здатний приймати будь-яку форму, що дозволяє не відчувати жодного дискомфорту при диханні. А відбувається це за рахунок гофрованої смужки, яка розташована по краях. Вона перешкоджає збору рідини, за рахунок чого не відбувається перехресного зараження.

При покупці маски враховуйте, що користування однією обмежена двома годинами, після чого рекомендується поміняти її на нову, а стару - утилізувати.

Ми ведемо як оптову, так і дрібнооптовий, але не менше 50-ти штук, що становить одну упаковку, розміри якої 10см * 7см * 18см. При оптовому продажі маски укладаються ящики. У них входить 2000 масок. Медичні маски рекомендується зберігати не більше 3 років в чистому сухому місці.

Наша компанія пропонує купити медичні маски за доступною ціною. Ми маємо власне виробництво, а також є офіційними представниками провідних виробників засобів захисту органів дихання.
Основные
Тип Маска
Состав
Материал полипропилен

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре