oxran.com

м. Черкаси, вул. Одеська, 50, 9 поверх, офіс 901

shop@oxran.com

Переваги:
  • Защита от влаги
    Защита от влаги
  • Защита от общих загрязнений
    Защита от общих загрязнений

Бахіли полиетиленові сині 2.2 г

40.00 грн
20 або більше одиниць: 32.00 грн
  • Модель: C400
  • Наявність: На складі

Доступні ВАРІАНТИ

  • Упаковка: 100 шт або 50 пар
  • Довжина: 40 см.
  • Вага: 2.2 г

Бахіли поліетиленові сині є основним засобом дотримання санітарно-гігієнічних норм в лікувально-профілактичних і виробничо-промислових установах. Як відомо, бахіли - це свого роду захисні «чохли», які надягають поверх взуття для запобігання поширенню вуличного бруду по приміщенню. Це дуже практична альтернатива об'ємної змінному взутті: вона не займає багато місця, і, з огляду на дешевизну матеріалу, має дуже скромну вартість.

Бахіли поліетиленові - переваги - оптова ціна

Перевага бахіл поліетиленових очевидно. Оптом їх купити можна у нас в інтернет магазині ВиВа трейд. Вони виготовляються з хлорованого поліетилену, а, значить, мають відмінні санітарно-гігієнічні характеристики. При цьому, бахіли з поліетилену дуже практичні і універсальні. Розтягується еластична нитка зручно обхоплює взуття, і дозволяє використовувати бахіли людям з різним розміром ноги.

На додачу і без того невеликої вартості, бахіли поліетиленові дозволяють економити кошти на витратах з прибирання приміщення. Вони одноразові, і не вимагають для експлуатації ніяких додаткових дій і обслуговування.

Наша компанія здійснює виробництво та оптові поставки різних видів одноразового одягу. Ми пропонуємо доступні ціни та доставку в усі регіони України.

Основные
Тип Бахилы
Состав
Материал полиэтилен
Область использования
Защита от: Вода/грязь

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре