oxran.com

м. Черкаси, вул. Одеська, 50, 9 поверх, офіс 901

shop@oxran.com

Одноразовий одяг

Упаковка: 100 шт или 50 пар Вес: 3 г ​Заказ от 200 грн Наша компания осу..
48.00 грн
Подошва (низ) бахилы покрыты текстурированным полиэтиленовым материалом, который обеспечивает ототли..
6.00 грн

Available Options

Упаковка 50шт/ящик Изготовлен из воздухопроникаемого материала  с превосходными эксплуатацио..
72.00 грн

Available Options

Упаковка 50 шт/ящик Плотность 40 г/м3 Застежка на молнии. Одноразовая одежда сегодн..
28.00 грн
Упаковка : 50 шт. Ящик: 40 упаковок или 2000 штук Каждый знает, что медицинская одноразовая ма..
35.00 грн
Комплект посетителя, одноразовый. Включает в себя: - 1 халат полипропиленовый, - шапочка пол..
23.00 грн
Показано з 1 по 6 із 25 (всього 5 сторінок)

Медична одноразовий одяг - це окремий широкий асортиментний ряд, кожна група якого вимагає певних параметрів жорсткості і стійкості. Загальною домінантною характеристикою стає пористість матеріалу, і його здатність до повітропроникності, що забезпечує високий рівень комфорту персоналу, одягненого в стерильний комплект такої одежди. Градаціі температурних режимів і агресивні хімічні середовища не можуть привести до пошкодження матеріалу.

Підприємства, що спеціалізуються на виробництві одноразового одягу з нетканих матеріалів, експериментують з новими двокомпонентними складами. При зміні пропорційного вмісту полімерів, можна домогтися більшої м'якості і пластичності тканини. Крім механічних властивостей, одним з найбільш важливих параметрів є показник вогнестійкості.

Бахіли поліетиленові відносяться до найбільш популярної категорії спецодягу, вони призначені в основному для медичного персоналу та відвідувачів клінік. Існують варіанти, в яких мінімальна висота відповідає рівню щиколотки, більш високі бахіли можуть досягати лінії колін. На сьогоднішній день багато поліклінік обладнані компактними універсальними апаратами для надягання бахіл. При цьому абсолютно неважливо, взута людина в черевики або кросівки. Нога ставиться на спеціальне пристосування, і після легкого натискання виявляється обернена в тонку одноразову бахілу.

Наша компанія здійснює виробництво та оптові поставки різних видів одноразового одягу - медичних шапочок-шарлоток, поліпропіленових комбінезонів, міцних бахіл, фартухів і халатів. Ми пропонуємо доступні ціни та доставку в Київ та усі регіони України.