oxran.com

м. Черкаси, вул. Одеська, 50, 9 поверх, офіс 901.

shop@oxran.com

Переваги:
  • Защита от химвеществ
    Защита от химвеществ
  • Защита от общих загрязнений
    Защита от общих загрязнений

Комбінезон поліпропіленовий з капюшоном

від 1 одиниць 36.00 грн
  • Модель: Комбинезон полипропиленовый с капюшоном
  • Наявність: На складі

Доступні ВАРІАНТИ

Одноразовий одяг сьогодні використовується на багатьох підприємствах. Як правило, її виготовляють з поліпропіленових матеріалів.

Поліпропілен - це матеріал, який використовується для виробництва одноразового одягу, зокрема, комбінезонів. Він відрізняється довговічністю, водостійкістю, низьку паро- і газопроникність, стійкість до високих температур і легко хлорується. Комбінезони поліпропіленові мають гарну воздухопропускной здатністю, і в той же час характеризується відмінними пилозахисними властивостями. Комбінезони такого типу не токсичні і не викликають алергічних реакцій. Також, завдяки своїм антистатичним властивостям, вони застосовуються в харчовій, фармацевтичній промисловості, а також в медицині.


Комбінезони поліпропіленові застосовуються з метою забезпечити короткочасну захист від хімікатів, або при ймовірності контакту з невеликими хімічними бризками / токсичною пилом. Комбінезон оснащений спеціальними стягивающими гумками, які знаходяться на краях рукавів і штанин, що дозволяє забезпечити максимальну герметичність.


Особливості комбінезона поліпропіленового

Комбінезон поліпропіленовий з капюшоном. Нетканий поліпропілен. Призначений для короткочасного захисту від хімікатів, а також для використання в тих випадках, коли є ймовірність зіткнення з обмеженою кількістю хімічних бризок або токсичною пилом.

Основные
Тип Комбинезон
Состав
Материал полипропилен
Область использования
Защита от: химвеществ

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре