oxran.com

м. Черкаси, вул. Одеська, 50, 9 поверх, офіс 901.

shop@oxran.com

Спецодяг

Уточнити Пошук

Підошва (низ) бахіли покрита текстурованим поліетиленовим матеріалом, який забезпечує ототлічную вод..
6.00 грн

Available Options

Упаковка 50шт/ящик Изготовлен из воздухопроникаемого материала  с превосходными эксплуатацио..
72.00 грн

Available Options

Упаковка 50 шт/ящик Плотность 40 г/м3 Застежка на молнии. Одноразовая одежда сегодн..
28.00 грн

Available Options

Медичний костюм - універсальний одяг медичного працівника. Костюм складається з брюк та медичної блу..
519.00 грн

Available Options

Костюм медичний "Римма" на блискавці,Жіночий медичний двоколірний костюм.Модель складається з:брюки ..
349.00 грн
Модель складається з куртки і напівкомбінезона.Робоча куртка "ТЕХНО"Куртка на поясі з потайною засті..
651.00 грн
Показано з 1 по 6 із 81 (всього 14 сторінок)
Сьогодні, спецодяг, крім свого основного призначення, є також особою компанії. Співробітники організації, які одягнені в стильну і якісну уніформу, з символікою компанії, обов'язково піднімають престиж такого підприємства. Хоч зовні спецодяг з тих пір змінилася, але все ж вона повинна залишатися надійною, міцною і довговічною, щоб в будь-якій ситуації вона могла захистити людину.

У наших менеджерів Ви можете замовити виробництво спецодягу, або ж вибрати готовий одяг з найширшого асортименту різних моделей спецодягу, для робітників усіх галузей промисловості, службовців і працівників сфери услуг. Приймаются замовлення на пошиття спецодягу з будь-яких матеріалів.

Також можливий пошиття спецодягу і за вашими ескізами, індивідуально, і з урахуванням всіх побажань. Додатково надаємо послуги з нанесення фірмової символіки Вашої компанії.

На нашому сайті Ви завжди зможете знайти фотографії і опис виробництва спецодягу за такими розділами:

  • Робочий одяг призначена для виконання робіт на виробництві, забезпечує безпеку, і захист життя і здоров'я співробітників, робота яких пов'язана з різноманітними ризиками. Робочий одяг це неодмінний атрибут будь-якого виробництва, який поліпшить умови праці, підвищить продуктивність працівника, і збереже вашим працівникам здоров'я.
  • Утеплений спецодяг - призначена для захисту під час роботи в умовах знижених температур, вітру, різних видів забруднення і механічних пошкоджень.
  • Одноразовий одяг - використовується в тих компаніях, в яких існують особливі гігієнічні вимоги по чистоті і стерильності. Це, перш за все, харчові виробництва і медичні установи. Використання одноразового одягу значно економить матеріальні і трудові витрати.
  • Вологозахисний одяг - це одяг для захисту працівника від промокання під час негоди, а також для захисту від пилу і бруду. Непромокаючий одяг поліпшить умови праці і підніме імідж всієї компанії. Такий одяг може бути виготовлена ​​з різних матеріалів. Найпоширенішими тканинами є ПВХ, нейлон і поліуретан. Нейлон вважається самим якісним матеріалом, так як він має найвищу міцність і меншу вагу, ніж ПВХ.
  • Хімстійкі одяг - це спеціальний захисний одяг використовувана на місцевості, зараженій отруйними речовинами. Призначена для захисту шкіри, одягу, взуття від тривалої дії отруйних і токсичних речовин, токсичною пилу, розчинів кислот, води, лугів, морської солі, лаків, фарб, масел, жирів, нафти, шкідливих біологічних факторів, при виконанні дегазаційних, дезактиваційних і дезінфекційних робіт.
Виробництво спецодягу засноване на використанні міцних матеріалів, що захищають від несприятливих впливів зовнішнього середовища, має низку таких якостей, як легкість, незаймистість, водонепроникність, непродуваемость.

Якщо вам важко вибрати конкретний виріб, то наші фахівці допоможуть вам з вибором. Всі наші матеріали зшиті з якісної тканини, які сміливо можуть використовувати працівники охорони здоров'я. Вам не варто переживати щодо будь-якої несправності нашої продукції. Будемо раді всім клієнтам і сподіваємося на співпрацю.