oxran.com

м. Черкаси, вул. Одеська, 50, 9 поверх, офіс 901.

shop@oxran.com

З покриттям

Available Options

Рукавички нейлонові з поліуретановим покриттям.Білий щільний нейлон 13 клас в'язки з неповним ПУ пок..
16.00 грн

Available Options

Клас вязки 13 Размер 10                    &n..
85.00 грн
Рукавички Trident Hammer на трикотажній основі з повним 3-шаровим нітрилові покриттям синього кольор..
40.00 грн
Нитрил на хлопчкатобумажной трикотажной основе "джерси". Защитная крага 6 см из плотной х/б тка..
30.00 грн

Available Options

Ящик по 240 пар Размер 8    Перчатки с частичным обливом имеют 3/4 покрытием нитрил..
24.00 грн
Рукавички неповний обливши ПВХ, основа - трикотажМасло-бензо стійкі, для точних робітВідповідність E..
30.00 грн
Показано з 1 по 6 із 12 (всього 2 сторінок)
Маслобензостійкі засоби захисту рук використовуються в умовах, коли необхідна довгострокова захист для рук при значних механічних навантаженнях. Якісні рукавички такого типу показують результати міцності в 10 разів перевершують брезентові рукавиці і в 6-7 разів - рукавиці покриті латексом. До сфери застосування маслобензостойких рукавичок відносяться роботи з нафтопродуктами різного типу.

Матеріалом, з якого виготовляються рукавички МБС, є бутадієн-нітрильний каучук. Нітрил має гарні маслобензостойкі якості і використовується в різних галузях промисловості. Нітрилові рукавички, згідно із стандартами, здатні витримувати навантаження в 480 хвилин в гептані.

Існує три різновиди МБС робочих перчатокс покриттям:

  • з повним, подвійним і частковим обливом / покриттям долоні;
  • рукавичка з краги або м'яким манжетом;
  • матеріал покриття може бути: нітрил, латекс, поліуретан, ПВХ.
Перші мають поверхню, велика частина якої покрита нітрилом на джерсовой основі, а останні покриті цим матеріалом повністю. При цьому всі вони оброблені спеціальним антібактерільним засобом Actifresh, що володіє захисними властивостями стійкими до бактерій і неприємного запаху. Також це засіб запобігає роздратування рук.

При виборі Нітрилові рукавичок особливу увагу потрібно звернути:
  • рукавички нітрилові краги стійкі до кислот і лугів, мастил та бензину, мають повне двошарове покриттям нітрилом. Поверхня виробу залита цілком, крім манжети. Манжета може бути м'якою трикотажної, що облягає руку, або у вигляді краги зі шкіри, тобто твердої і широкої для вільного входу руки в рукавичку. За рахунок бавовняного (ХБ) підстави рукавички не дають потіти рукам, що дозволяє якісно виконувати робочі дії;
  • в'язані хб з частковим покриттям нітрит або латексом в області долоні забезпечують захист від ковзання предметів, утримуваних рукою. Підходять для робіт з вологими і сухими поверхнями. Дають вільно рухатися пальцям, не допускають потіння рук.
  • для роботи зі СКЛОМ рекомендуємо рукавички скляра з поліуретановим покриттям.

Наша компанія займається виробництвом і імпортом спецодягу в Україні для робітників і оптовими продажами засобів захисту рук. Ми гарантуємо високу якість продукції, доступні ціни та своєчасні поставки в усі регіони України.