oxran.com

г. Черкаси, проспект Химиков 9

shop@oxran.com

Виробництво спецодягу в Черкасах

Торгова марка TRIDENT® пропонує оптимальну ціну та європейську якість.
Ви купуєте комфорт та надійність з впевненістю у стабільній співпраці.

Переваги нашої роботи для Вас:
➤ індивідуальна робота із замовником;
➤ консультація щодо вибору тканини, крою, оздоблення, моделей для різних спеціальностей;
➤ створення унікальних комплектів одягу, які враховують особливості фігури;
➤ брендування (нанесення логотипу, символіки);
➤ програми лояльності.

З 2013 року в Черкасах розпочав свою діяльність цех з пошиття робочого одягу та уніформи. Величезний досвід наших професіоналів дозволяє розробляти моделі робочого одягу з урахуванням усіх побажань та зауважень наших постійних клієнтів. Фахівці TRIDENT® відстежують сучасні тенденції, удосконалюють технології виробництва, безперервно стежать за дотриманням стандартів та вимог.

Ми прагнемо ефективних рішень: ▸допомагаємо компаніям переосмислити свій імідж, підвищити продуктивність; ▸підвищуємо безпеку на робочому місці.

Створюємо ефективні продукти: ▸вогнетривкий одяг – допомагає захистити співробітників, зберігаючи уніфікований вигляд; ▸уніформа з високою видимістю - допомагає забезпечити видимість робітника та підтримує постійний зовнішній вигляд; ▸спецодяг із тканин зі спеціальними просоченнями - захист від ризиків та небезпек, які можуть виникнути на виробництві.

Підтримуємо імідж, який Ви бажаєте: ▸одяг дозволяє створити стандартний єдиний образ для Вашої компанії, від виробничої лінії до головного офісу. Професійна робоча уніформа допомагає підтримувати сприятливу атмосферу та об'єднує колектив.

Якість, на яку Ви розраховуєте: ▸наш спецодяг відповідає вимогам та створюється навіть для найскладніших робіт.

Види робочого одягу від TRIDENT® включають: ▸робочі фартухихалатижилетикурткибрюкикомбінезоникостюми

Замовляйте пошиття спецодягу у літньому, демісезонному та зимовому варіантах. Асортимент тканин під будь-які вимоги, вибір фурнітури та утеплювача, професійне проектування найскладніших моделей – все це дозволяє реалізувати будь-який запит у будь-яких обсягах.

Чекаємо на Ваш дзвінок вже сьогодні!