oxran.com

г. Черкаси, проспект Химиков 9

shop@oxran.com

Про компанію "ВіВа-трейд"

«ВіВа-трейд» - провідна компанія з виробництва і постачання спецодягу, робочого взуття та засобів індивідуального захисту

Наша компанія працює на ринку виготовлення та продажу засобів індивідуального захисту вже більше десяти років. За цей час вдалося налагодити прямі поставки з Китаю та перетворити одну невелику фірму в місті Черкаси в 10 сучасних розвинених компаній, які працюють по всій території України.

На сьогодні ми маємо не тільки власну зареєстровану торгову марку TRIDENT, але й широкий асортимент продукції, та десятки вдячних клієнтів.

Серед наших партнерів є українські атомні електростанції, ПП «Миронівський хлібопродукт», ПАТ «Укрнафта», ПАТ «АрселорМіттал Кривий ріг» (колишня «Криворіжсталь»), хімічні підприємства холдингу «Osthem».

Кожна година нашої роботи спрямована на задоволення потреб споживача в якісному спецодязі і взутті, а також різноманітних предметах захисту органів дихання, слуху, зору і обличчя.

Сертифікати та дипломи

​   

Ми є одними з лідерів у продажу одноразового захисного одягу. Нами вже реалізовано більше 12 мільйонів костюмів індивідуального захисту для робітників. Протягом лише одного року близько 60 тисяч працівників хімічної промисловості, будівельників, електриків стають нашими клієнтами, отримуючи «в одному флаконі» - безпечний, зручний і красивий спецодяг.

Власна лінія виробництва

Крім імпорту, у нас успішно функціонує власна лінія швейного виробництва спецодягу, тому вартість виробів - на досить низькому рівні, а високу якість продукції відзначено вдячними покупцями.

Наша виробнича лінія трикотажних рукавичок постійно вдосконалюється. Ми стежимо за ринком, беремо участь у виставках і конференціях, враховуємо думки і потреби клієнтів. Крім цього, наша компанія постійно займається розробкою нових продуктів. Так, наприклад, з'явилися рукавички під власною торговою маркою TRIDENT та рукавички "Корона".

Різноманітна лінійка продукції

Зверніть увагу на широкий асортимент товарних позицій в каталозі. Спецодяг, краги зварювальника - все можна придбати у нас. Особливим попитом користуються засоби захисту органів дихання, зору, слуху, а також стійкі до впливу таких речовин, як бензин і масло, рукавички робочі оптом від виробника.

Представлені в каталозі товарні позиції завжди в наявності на складі, тому оформляйте замовлення в потрібному вам обсязі. Крім того, можливий пошив рукавичок під замовлення - ми розробимо Вашу власну матрицю. Імпорт ряду товарних позицій здійснюється безпосередньо від постачальників з Індії, Китаю і Пакистану. На всю продукцію оформлена необхідна документація.

Щоб придбати засоби індивідуального захисту, купити робочі рукавички оптом, замовити пошиття спецодягу, зателефонуйте менеджерам компанії, залиште замовлення у формі зворотного зв'язку або оформіть замовлення безпосередньо на нашому сайті.

Ми цінуємо довгострокові партнерські відносини, а тому забезпечуємо індивідуальний підхід, лояльне ставлення і спеціальні пропозиції, акції вже при першому замовленні.

НАШ УСПІХ - ЦЕ ДОВІРА НАШИХ КЛІЄНТІВ!